iOS DEVELOPER (PRACA ZDALNA)

Paplus International Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Paplus International to organizacja łącząca w sobie doświadczenie, kreatywność i pomysłowość ludzi, którym udaje się współpracować w sposób dający możliwość nieustannego rozwoju firmy. Naszym celem jest dostarczanie na rynek produktów odpowiadających potrzebom współczesnego świata i użytkowników. Zajmujemy się tworzeniem i rozwijaniem gier oraz projektujemy responsywne aplikacje webowe i natywne rozwiązania mobilne na platformy iOS, Android, Windows Phone.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

iOS Developer

Czego oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

- znajomości Objective-C, Foundation oraz CocoaTouch

- znajomości Gita

- doświadczenia w integracji appki z zewnętrznym API (np. RestKit)

- umiejętności pisania czystego kodu

- znajomości języka angielskiego na poziomie pisania i czytania dokumentacji technicznej

- umiejętności pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

- znajomość najnowszych iOSowych trendów

- znajomość zasad iTunes Connect oraz App Store

- znajomość dowolnego frameworka CocoaTouch (np. UIKit, Core Animation, Core Data)

- znajomość IDE (Xcode/AppCode)

Zakres zadań:

- tworzenie oraz rozwijanie aplikacji na platformę iOS

Co oferujemy:

- możliwość dostosowania formy zatrudnienia do indywidualnych potrzeb

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 30.04.2015 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Paplus International Sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Powstańców 16, 41-100 Siemianowice Śląskie.”

Prezentacja firmy

Paplus International to dynamiczna i niezależna firma zajmująca się twor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy