Inżynierowie, projektanci, specjaliści i eksperci - wszystkie branże

Getinsa Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Getinsa – Payma S.L. wraz z funkcjonującą w Polsce firmą Getinsa Polska Sp. z o.o. tworzy szeroką platformę możliwości wspólnej współpracy.

Nasze biura realizacyjne i projektowe realizują niezwykle trudne, ale zarazem ambitne projekty infrastrukturalne. Posiadamy bogate zaplecze w zakresie doświadczenia oraz posiadanych referencji. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy doświadczonych specjalistów i ekspertów w branżach:

- kolejowej,
- drogowej,
- mostowej,
- geotechnicznej,
- telekomunikacyjnej
- wodociągowo -kanalizacyjnej, gazowej,
- elektrycznej i elektroenergetycznej,
- konstrukcyjno-budowlanej;

 a także specjalistów ds.:
- rozliczeń, roszczeń,
- technologii i materiałów.

Prosimy o przesyłanie swoich CV osoby posiadające doświadczenie przy wykonywaniu dokumentacji przedprojektowej, projektowej, nadzorach autorskich, nadzorach inwestorskich, zarządzaniu kontraktami jak i również osoby mające doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń/roszczeń, specjalisty ds. technologii i materiałów, inspektorów nadzoru.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- odpowiednie wykształcenie
- dyspozycyjność
- znajomość procedur FIDIC

Prezentacja firmy

W związku z dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat firm: <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria