Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy :

INŻYNIERA JAKOŚCI

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, normy itd),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO TS 16949 /VDA 6.1,
  • Znajomość narzędzi planowania jakości : APQP,Control Plan,FMEA,SPC,
  • Znajomość standardów zatwierdzania procesu i podzespołów do produkcji PPAP/VDA2,
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (8D, 5Why, QRQC,Ishikawa Diagram),
  • Uprawnienia audytora oraz doświadczenie w audytowaniu procesów (np. VDA 6.3, PSB etc),
  • Dużym atutem będzie Znajomość Specyficznych Wymagań Klientów (CSR),
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesu komunikacji z Klientem w kwestiach jakości wyrobu,
  • Wspomaganie uruchomień nowych wyrobów i procesów ze strony Działu Jakości,
  • Opracowywanie planów kontroli i instrukcji kontroli jakości,
  • Analiza wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy,
  • Monitoring reklamacji Klienta oraz terminowej realizacji działań poreklamacyjnych,
  • Współpraca z działem produkcji oraz technologicznym w celu poprawy jakości wyrobu,
  • Udział w tworzeniu procedur jakościowych ,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Udział w audytach Klientów oraz wizytacje u Klientów w celu poprawy jakości.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie całej dokumentacji za pośrednictwem poczty elektronicznej - w tym wymagań dotyczących wynagrodzenia, najwcześniejszą datą możliwości rozpoczęcia pracy oraz numer referencyjny.

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria