Inżynier ds. projektowania – robotyka

Zerochaos Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla Klienta z branży produkcyjno-przemysłowej w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. projektowania (automatyka, robotyka).

Opis stanowiska:

Projektowanie stanowisk zrobotyzowanych, głównie z zakresu montażu/klejenia, obróbki mechanicznej detali, obsługi pras kuźniczych, obsługi pras krawędziowych, obsługi wtryskarek oraz innych urządzeń. Ponadto projektowanie elementów mechanicznych związanych z tym procesem i wykonywaniem kosztorysów.

Obowiązki:

• Projektowanie rozwiązań technicznych z zakresu systemów montażu/klejenia, obróbki mechanicznej detali, obsługi pras kuźniczych, obsługi pras krawędziowych, obsługi wtryskarek oraz innych urządzeń opartych na robotach przemysłowych w oparciu o powierzoną specyfikację projektową Klienta;

• Przygotowywanie kompletnych ofert, kosztorysów, opisów technicznych dla Klientów oraz specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych do Dostawców;

• Projektowanie elementów/zespołów mechanicznych zgodnych ze specyfikacją opracowywanych rozwiązań

• Udział w przeprowadzaniu testów opracowywanych rozwiązań technicznych;

• Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży.

Klient oferuje:

• Zatrudnienie na podstawie UoP lub na B2B w ramach pełnego wymiaru czasu pracy.

• Bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport lub Mybenefit, dodatkowe ubezpieczenie i inne.

• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, mechanika budowa maszyn)

• Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań związanych z automatyzacją produkcji lub pokrewnych. Doświadczenie w automatyzacji procesów opartych na robotach przemysłowych będzie dodatkowym atutem

• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

• Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Inventor, MS Office

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

• Dobra znajomość komponentów automatyki i pneumatyki

• Gotowość do sporadycznych podróży służbowych głównie, jako wsparcie techniczne dla działu sprzedaży I prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis