Inżynier budowlany - inżynieria lądowa, fundamentowanie

FallWork Sp. z o.o.

Luboń k Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Luboń k Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klientów
  • sporządzanie ofert przetargowych
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz fundamentowania
  • kontrola terminowości wycen i ofert
  • zdobywanie nowych kompetencji w celu dalszego awansowania w strukturach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa
  • wiedza z zakresu fundamentowania - WARUNEK KONIECZNY
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu Autocad
  • dokładność, terminowość

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pracę przy inwestycjach w Polsce i zagranicą
  • zatrudnienie bezpośrednie w międzynarodowej spółce
  • stabilizację i możliwość dalszego rozwoju
  • przeszkolenie i wsparcie doświadczonych specjalistów