Inżynier zarządzania projektami technicznymi i kontrolą jakości

Agencja Headhunters

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, eksperta z zakresu technologii procesów obróbki cieplnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier zarządzania projektami technicznymi i kontrolą jakości.
Miejsce: Kraków

Główne zadania:

• ocena techniczna zapytań ofertowych
• zastępca szefa produkcji w zakresie technicznym
•zarządzanie projektami rozwoju produktu
•wsparcie techniczne klientów oraz obsługa reklamacji
•zarządzanie kontrolą jakości na poziomie operacyjnym
•szkolenie pracowników produkcyjnych
•kwalifikacja dostawców
•organizacja zakupów materiałów i surowców

Wymagania

Wymagania
• wykształcenie techniczne metalurgiczne lub mechanika
• 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku przemysłowym
• podstawowa znajomość ISO 9001
•bardzo dobra znajomość angielskiego
•Prawo jazdy

Wymagania mile widziane:
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
Klient oferuje:
•stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
•atrakcyjne wynagrodzenie

Każdy dokument aplikacyjny musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji