Flextronics International Poland Sp. z o.o.

INŻYNIER ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Od: Flextronics International Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tczew (k. Gdańsk, Starogard Gdański, Gdynia, Kwidzyn, Sopot)

Flextronics International Poland Sp. z o.o. jest światowej klasy dostawcą usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej. Na terenie parku przemysłowego w Tczewie znajdują się dwa budynki produkcyjne o powierzchni 50 tys. m². W pierwszym z nich, PCBA, odbywa się montaż płytek elektronicznych, modułów oraz urządzeń elektonicznych. W drugiej hali powstają szafy bazowe dla telefonii komórkowej oraz produkowane są obudowy i elementy metalowe.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i koordynacja wdrażania akcji korekcyjnych mających na celu poprawę jakości wyrobów i usług oferowanych przez firmę
  • kontakt z klientem i analiza jego wymagań
  • przygotowywanie dokumentacji na podstawie norm i standardów klienta
  • bezpośredni nadzór nad jakością procesów produkcyjnych
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów końcowych poprzez realizację działań projakościowych na linii produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia we współpracy z klientem/dostawcą
  • bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office
  • praktycznej znajomości narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Pareto, FMEA, 5WHY)
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i otwartości

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • pakiet socjalny
  • umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.