Inżynier wsparcia technicznego

Diebold Nixdorf

Warszawa, mazowieckie

Od: Diebold Nixdorf
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria

Wincor Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. W 2014 roku zajęliśmy 1. miejsce pod względem liczby zainstalowanych systemów kasowych w Europie i 2. miejsce w światowym rankingu sprzedanych bankomatów.

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe.

Działamy już 63 lata, od 25 lat jesteśmy obecni w Polsce. Oprócz lokalnej spółki w Polsce działają aż cztery centra kompetencyjne: Global Customer Care Center, Regional Administration Center, Global Delivery Center i Research and Development Center.

Global Customer Care Center dostarcza usługi wsparcia technicznego. Zatrudniamy 550 specjalistów, którzy obsługują klientów w kilkunastu krajach na czterech kontynentach. Pracujemy w 18 językach w trybie ciągłym - 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze gotowi nieść wsparcie, znajdować skuteczne rozwiązania i pomocne odpowiedzi!

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu GCCC na stanowisko:

Twoje zadania:

  • udzielanie wsparcia technicznego w zakresie systemów IT oraz sprzętu Wincor Nixdorf
  • współpraca z partnerami serwisowymi oraz działami rozwoju produktu
  • utrzymywanie wewnętrznej bazy wiedzy
  • zarządzanie kontaktem z klientem w przypadku kompleksowych incydentów
  • tworzenie i doskonalenie dokumentacji technicznej
  • zarządzanie transferem wiedzy produktowej w organizacji
  • dostarczenie rozwiązań dla kompleksowych incydentów
  • usprawnianie istniejących rozwiązań
  • planowanie i przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • udział we wdrożeniu nowych projektów wsparcia technicznego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, IT/techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie we wsparciu technicznym minimum 1 rok
  • doskonała znajomość zagadnień z zakresu instalacji, konfiguracji i wsparcia środowiska Windows (7, 8, 10)
  • doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • wysokie umiejętności komunikacji i współpracy
  • orientacja na klienta
  • doświadczenie we wsparciu systemów i sprzętu z sektora retail będzie ogromnym atutem
  • znajomość zagadnień lub certyfikat ITIL będzie dużym plusem

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
  • Multisport
  • świeże owoce w każdy piątek
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.