Inżynier Wsparcia Technicznego

Reed Specialist Recruitment

Kobyłka, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska:

  • Analiza wstępnej specyfikacji technicznej urządzenia.
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji produkcyjnej (schematy, listy) i uzupełniającej dokumentacji projektowej.
  • Analiza i dokonywanie zmian w dokumentacji elektrycznej.
  • Analiza i dokonywanie zmian optymalizacyjnych programu sterownika PLC (Siemens).
  • Opracowywanie instrukcji dla procesów montażu i testowania produktu.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych wynikających w trakcie produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektryka, Mechatronika, Automatyka lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży elektroautomatyki
  • Wiedza techniczna dotycząca projektowania układów elektrycznych i automatyki
  • Praktyczna znajomość oprogramowania CAD i PLC (Siemens)
  • Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną
  • Angielski – komunikatywny
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.