Inżynier Wsparcia Technicznego działu Handlowego

Atrasys Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis firmy:

Firma Atrasys istnieje na polskim rynku informatycznym od 2011 roku. Naszą siłą jest doświadczony zespół specjalistów pracujących w branży IT od ponad 10 lat. Dzięki rzetelności pracy, wiedzy oraz nastawieniu na potrzeby klienta szybko zdobyliśmy ich uznanie stając się znaczącym dostawcą na rynku IT.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

Inżynier Wsparcia Technicznego w Atrasys Sp. z o.o. współtworzy projekty realizowane w oparciu o rozwiązania wiodących producentów IT takich jak Fujitsu, DELL, Microsoft, IBM, Fortinet, Cisco, oraz wielu innych. W ramach zadań uczestniczy w pracy z Klientem poprzez identyfikację potrzeb, pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, realizację wdrożenia oraz wykonanie dokumentacji.

Zakres obowiązków:

Doradztwo w obszarze architektury informatycznej Klientów

Wsparcie Techniczne działu sprzedaży

Przygotowywanie i wdrażanie systemów informatycznych zgodnie z potrzebami Klienta

Przygotowywanie dokumentacji po-wdrożeniowej

Dbanie o rozwój własnej wiedzy, uzyskanie odpowiednich certyfikatów producentów

Oczekujemy od kandydata:

Minimum 3-letnie doświadczenie w instalacji i konfiguracji rozwiązań LAN/WAN/VPN/SAN , serwerów oraz pamięci masowych

Znajomość Microsoft Windows Server 2003/2008/2012 , Microsoft Active Directory, technologii Hyper-V, VmWare,

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność identyfikacji potrzeb Klienta, rozmów handlowych

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej

Prawo jazdy kategorii B

Znajomość poniższych zagadnień będzie dodatkowym atutem:

Znajomość rozwiązań UTM (Fortigate, Juniper)

Znajomość zagadnień związanych z archiwizacją danych w tym Veeam, Backup Exec

Znajomość rozwiązań Cloud Computing

Posiadanie certyfikatów lub referencyjnych wdrożeń w zakresie LAN, WAN, technologii Microsoft,

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę

Możliwość ciągłego podnoszenia własnych umiejętności poprzez szkolenia, autoryzację, zdobyte doświadczenie

Udział w ciekawych projektach informatycznych

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Odpowiadamy tylko na wybrane ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy? <br/> <br/>Firma Atrasys istnieje na polskim rynku informa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting