Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja oraz sprawdzanie warunków technicznych ofert handlowych
• Przygotowywanie szacunków i planów kosztowych dla projektów
• Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów
• Prowadzenie szkoleń dla działu handlowego
• Współpraca z działami realizacji projektów
• Wsparcie techniczne działu handlowego
• Przygotowywanie wkładu technicznego ofert handlowych
• Współpraca z działami technicznymi przy przygotowywaniu nowych rozwiązań
• Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie tworzenia ofert
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Bieżąca analiza technologiczna rynku oraz konkurencji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług technologii informatycznych
• Doświadczenie w obsłudze klientów we współpracy z działami handlowymi i technicznymi firmy
• Znajomość zagadnień z zakresu szeroko rozumianych rozwiązań IT, a w szczególności zagadnień z zakresu DataCenter, sprzętu komputerowego, komunikacji głosowej, systemów sieciowych
• Znajomość j angielskiego,
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, komunikatywność,
• Nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu,
• Sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina
• Samodzielność, otwartość na zmiany, łatwość nawiązywania kontaktów,
• Obsługa pakietu MS Office,
• Dynamika w działaniu oraz dyspozycyjność,
• Prawo jazdy kat „B”.

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż