inżynier wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, opolskie

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 38032
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • wsparcie (np. w przygotowywaniu ofert) zespołu sprzedażowego
  • monitorowanie realizacji projektów
  • wykonywanie rysunków/ specyfikacji (dot. gabionów, siatek autostradowych, półproduktów)
  • analizowanie rynku, bieżący kontakt z architektami i inwestorami
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Oczekiwania:
  • absolwenci studiów budowlanych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacji pracy

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w renomowanej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)