Inżynier wsparcia sprzedaży po Politechnice

Softcontrols

Mińsk Mazowiecki, 05-300, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie ofert handlowych,
  • doradztwo techniczne, w zakresie sprzedawanych usług,
  • negocjowanie warunków ofertowych w zakresie technicznym i handlowym,
  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami,
  • przygotowanie, analiza i kontrola dokumentacji technicznej,
  • projektowanie

Wymagania

  • wykształcenie w obszarze automatyki, elektroniki lub pokrewne
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość sterowników PLC
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Softcontrols działa na rynku od 2005 roku<br/>Specjalizujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne