Inżynier wsparcia DC - technologia Windows

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, Żywiec, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice, Żywiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Administrowanie i praca w środowisku Windows
  • Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności
  • Zapewnienie wsparcia w tworzeniu oraz zarządzaniu środowiskami Klienckimi funkcjonującymi w ramach nowej chmury

Wymagamy:

  • Min 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows (2003, 2008, 2012, 2016)
  • Szerokiej wiedzy w wymienionych obszarach: Active Directory, Microsoft Exchange
  • Znajomości produktów z rodziny Microsoft System Center
  • Znajomości działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu administracji serwerami Web MS IIS
  • Znajomość Microsoft SQL Server
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym
  • Doświadczenie na stanowisku administratora usług hostingowych
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji (routery, przełączniki, firewalle, UTM, WAF, LB)
  • Znajomość technologii wirtualizacji (VMware, hyper-v, KVM)
  • Doświadczenie w pracy z macierzami dyskowymi (macierze SAN/NAS) i systemami backupu
  • Certyfikaty MCSE

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie
  • Pracę z wirtualną infrastrukturą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.