Inżynier w dziale utrzymania ruchu

Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Od: Mando Corporation Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wałbrzych

Mando to koreańska firma znajdująca się w światowej czołówce producentów części samochodowych, która z upływem czasu rozszerzała wachlarz swoich produktów: od systemów hamulcowych i układów sterowniczych, przez zawieszenia aż po systemy wspomagające. Firma w Wałbrzychu powstała w 2011 roku a produkcję rozpoczęła w październiku 2012 roku. W 2015 roku Mando zostało wyróżnione Polską Nagrodą Jakości, a wiosną 2016 otrzymało Nagrodę „Recognised for excellence” EFQM 5 Stars a w 2017 trzecie miejsce i nagrodę "GLOBAL EXCELLENCE AWARD HIGHLY COMMENDED 2017".

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana automatyka/elektryka,
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  3. Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  4. Praktyczna znajomość zagadnień Preventive/Predictive Maintenance,
  5. Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (modyfikacje programów, tworzenie nowych rozwiązań),
  6. Mile widziane doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi YASKAWA,
  7. Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi komponentami automatyki (czujniki, serwonapędy, systemy wizyjne, panele HMI),
  8. Znajomość zagadnień pneumatyki/ hydrauliki,
  9. Dyspozycyjność i zaangażowanie,

Zakres obowiązków:

  1. Planowanie prac zapobiegawczych, planów przeglądów i remontów maszyn,
  2. Wsparcie dla techników UR podczas rozwiązywania problemów technicznych,
  3. Zarządzanie częściami zamiennymi oraz dokumentacją techniczną w podległym obszarze,
  4. Modyfikacja istniejących linii technologicznych, wprowadzanie usprawnień,
  5. Analiza kondycji maszyn na podstawie wskaźników MTBF/MTTR, planowanie działań usprawniających, przygotowywanie raportów,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w postaci umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Motywacyjny system wynagradzania (coroczne podwyżki, premie kwartalne)
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Świadczenia dodatkowe, np. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, posiłków, ZFŚS
  • Szkolenia
  • Siłownię na terenie firmy oraz kluby sportowe
  • Pracę w zgranym zespole