Inżynier w centrum R&D - elektronika (hardware)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

relokacja do Częstochowy, małopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: relokacja do Częstochowy
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych projektów, poszukujemy relokacyjnych osób zainteresowanych podjęciem pracy w Częstochowie na stanowisku:

Inżynier elektronik>/b>.

Jeśli jesteś ambitnym inżynierem, dążącym do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, zależy Ci na stałym dostępie do najnowszych technologii w obszarze elektroniki i współpracy z innymi inżynierami w międzynarodowych grupach projektowych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:
  • projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych
  • przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku (Worst Case Analysis)
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów PCB
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
  • udział w grupach projektowych - stała współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne - elektronika lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, natomiast mile widziane będą wszelkie doświadczenia zdobyte chociażby w czasie praktyk czy staży zawodowych - nasz Klient jest otwarty na zatrudnienie zarówno osób na poziomie absolwenta jak i doświadczonego inżyniera
  • wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną komunikację zawodową w międzynarodowych zespołach projektowych
  • znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • podstawowa umiejętność programowania w języku C
  • praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami: oscyloskop, generator sygnałowy, itp.
  • gotowość do podjęcia pracy w Częstochowie

KORZYŚCI
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • możliwość uzyskania dodatku relokacyjnego

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-30-27335/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.