Opis stanowiska pracy

Firma HANIL E-HWA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży Automotive zajmującą się produkcją części z tworzyw sztucznych. Obecnie koncern posiada spółki zależne i podmioty powiązane w Azji (m.in. Japonia, Korea, Chiny), w Europie (Słowacja, Czechy, Niemcy) oraz w Stanach Zjednoczonych. W Polsce znajdują się dwa zakłady produkcyjne w Ustroniu przy ulicy Daszyńskiego 64 oraz w Bażanowicach przy ul. Cieszyńskiej 1D.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby, która wesprze Dział Utrzymania Ruchu na stanowisku:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • nadzór techniczny podczas realizacji projektów związanych z utrzymaniem maszyn,
  • konserwacja maszyn i usuwanie bieżących awarii, wykonywanie regularnych przeglądów, remontów i napraw,
  • odpowiedzialność za utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn (urządzenia produkcyjne i około produkcyjne),
  • optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem Produkcji,
  • diagnozowanie problemów i wsparcie działań techników w ich rozwiązywaniu,
  • nadzór nad utrzymaniem porządku w zakładzie ze szczególnym uwzględnieniem przepisów BHP,
  • optymalizacja systemów automatyki oraz uruchamianie nowych,
  • współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe elektronika, mechatronika,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • doświadczenie i umiejętności zarządzania zespołem,
  • znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programów PLC,
  • uprawnienia energetyczne SEP (mile widziane)
  • znajomość programowania robotów ABB (mile widziana).

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim (CV oraz List motywacyjny).

Prezentacja firmy

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. (poprzednia nazwa HANIL ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive