Inżynier Utrzymania Ruchu

Smart MBC

Szamotuły, wielkopolskie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Szamotuły

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), dla swojego klienta, Firmy Kentel Polska Sp. Z o.o. – właściciela marki Air Spiralo®, działającego w branży wentylacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: IUR/02/2015/SU

Miejsce pracy: Szamotuły/wielkopolskie

Główne zadania:

• utrzymywanie parametrów technicznych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz bezpieczeństwa operatorów
• implementacja i efektywne prowadzenie prac z zakresu utrzymania ruchu
• określanie zakresów prowadzonych pracy naprawczych i remontowych
• prowadzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji maszyn
• tworzenie raportów
• planowanie i koordynowania zleconych prac

Oferujemy:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
• możliwość awansu oraz rozwoju, np. kursy językowe
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
• niezbędne narzędzia pracy, np. komputer, telefon służbowy

• min. 2-letnie doświadczenie związane z pracą w Dziale Utrzymania Ruchu
• wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka, mechanika, budowa maszyn oraz pokrewne
• aktualne uprawnienia SEP do 1kV E + D
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość zasad programowania CNC i NC
• znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
• mile widziane: uprawnienia na wózek widłowy, uprawnienia UDT IP (podnośniki) i UDT IIS (suwnice)

Smart MBC