Inżynier Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad stanem technicznym i sprawnością maszyn i urządzeń;
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń;
  • Sprawowanie nadzoru nad instalacją i uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń;
  • Analiza przyczyn awarii urządzeń produkcyjnych, wprowadzenie działań zapobiegawczych;
  • Współpraca z działem produkcji w identyfikowaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość i efektywność produkcji;
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej i zakupowej na potrzeby utrzymania ruchu (części zamienne);
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i jakości produkcji;
  • Analiza danych dotyczących awarii oraz podejmowanie działań korygujących.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki;
  • Znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy około 25 km od Lublina;
  • Umiejętność planowania pracy własnej i podległych pracowników;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od  posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16;
  • Pakiet socjalny: m.in. prywatna opieka medyczna, premia roczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: UTR/01/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.