Inżynier Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łowicz, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łowicz

Zadania na stanowisku pracy:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych,
  • Nadzór nad parkiem maszynowym, odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowe przeglądy oraz serwis maszyn,
  • Kontrola eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej,
  • Badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych,
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika i pokrewne)
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, elektroniki, mechaniki
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP gr. E1, E2
  • Umiejętność planowania przeglądów, remontów, modernizacji parku maszynowego
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Pracę w systemie 1-zmianowym ( zazwyczaj 8-16 )
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji i kwalifikacji
  • Dodatkowe premie miesięczne / kwartalne oraz benefity (karta sportowa, nauka języka, liczne dofinansowania)
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (ścieżka rozwoju, dofinansowania do szkoleń)
  • Pracę w przyjaznych warunkach w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji

Numer referencyjny: AN/05/18/IUR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.