Inżynier utrzymania ruchu urządzeń UTB

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i posiadanego doświadczenia
  • Możliwość inicjowania oraz uczestniczenia w ciekawych projektach wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktury firmy
  • Szkolenia specjalistyczne dla pracowników w kraju i za granicą
  • Praca od pon.-pt. w godzinach 7-15
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera w pracy w zgranym i dynamicznym zespole

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów
  • Uprawnienia elektryczne SEP E oraz D do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku poszerzania wiedzy w zakresie sterowania dźwigów budowy i działania UTB

Zadania:

  • Znajomość procesów konserwacji i serwisu urządzeń dźwigowych
  • Znajomość zasad prowadzenia okresowych przeglądów
  • Umiejętność napraw i regulacji urządzeń (dźwigów/ wind, schodów ruchomych, platform itd.)
  • Znajomość zasad działania układów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych urządzeń transportu bliskiego
  • Znajomość przepisów i regulacji w zakresie UTB będzie dodatkowym atutem
  • Przeprowadzanie rozruchu dźwigów po montażu zgodnie z procedurami
  • Przygotowywanie urządzeń pod odbiory UDT
  • Przeprowadzanie procesu rejestracji urządzeń
  • Wdrażanie procesów i procedur zgodnie z wytycznymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy