INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU / MAINTENANCE MANAGER

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bolesławiec, Legnica, Polkowice, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bolesławiec, Legnica, Polkowice

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji (przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Odpowiedzialność za poprawny stan techniczny maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • Identyfikacja przyczyn awarii oraz nieprawidłowości w działaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • Dbałość o właściwy stan techniczny i konserwację form produkcyjnych
  • Organizacja i wykonywanie planowych działań związanych z utrzymaniem, konserwacją i naprawami
  • Wdrażanie działań prewencyjnych i korygujących
  • Zarządzanie warsztatem (narzędzia, części zamienne itd.)
  • Współpraca z dostawcami części zamiennych, dokonywanie zakupów na potrzeby działu UR
  • Utrzymanie relacji z serwisami zewnętrznymi
  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe inżynierskie (mechanika, elektromechanika, automatyka, robotyka, budowa maszyn itp.)
  • Min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale UR
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego diagnozowania problemów technicznych, dokonywania napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Ugruntowana wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, pneumatyki, mechaniki, automatyki i robotyki
  • Zdolność czytania i analizy dokumentacji technicznej, rysunków i schematów
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze wtryskarek, wytłaczarek, suszarek, chillerów, robotów itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracach warsztatowych, w tym znajomość procesu spawania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała organizacja pracy, cechy przywódcze i zdolności managerskie
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B (mobilność)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • System dodatków, bonusów i premii
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
  • Szkolenia wstępne i okresowe, możliwość zdobywania nowych kompetencji
  • Samodzielne stanowisko pracy, możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.