Antal Engineering & Operations
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Inżynier Utilities

Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:

  • Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych oraz usprawnienie pracy powierzonych maszyn,
  • Udział w nowych inwestycjach (nowe uruchomienia),
  • Współpraca z pozostałymi Działami firmy mająca na celu rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Planowanie oraz realizacja działań prewencyjnych i remontowych, tworzenie instrukcji konserwacji powierzonych urządzeń,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń pracowniczych (dla Działu Technicznego),
  • Przestrzeganie procedur BHP oraz jakościowych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Koordynacja prac zewnętrznych firm na terenie zakładu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria procesu, Mechanika, Automatyka, Energetyka, Elektrotechnika),
  • Min. dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży FMCG) – warunek konieczny,
  • Znajomość układów dystrybucji energii elektrycznej
  • Znajomość systemów HVAC, systemów wytwarzanie sprężonego powietrza, wytwarzanie i dystrybucji ciepła i chłodu, oczyszczania ścieków i uzdatniania wody,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesu doskonalenia Lean Manufacturing oraz procedur BHP,
  • Doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami,
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet szkoleń pracowniczych,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl