Inżynier Testów

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukuje osób, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu na stanowisku Inżynier Testów.

Twoje zadania:

• Instalacja i konfiguracja systemu;

• Przygotowywanie strategii testowania w oparciu o wymagania i przeprowadzanie testów;

• Zgłaszanie zauważonych błędów;

• Współpraca z architektami, programistami i osobami odpowiedzialnymi za dokumentację techniczną.

Pracując z Nami zyskasz:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem;

• elastyczne godziny pracy;

• komfortowe biura – nielimitowane ilości kawy i herbaty, świeże owoce, stoły do piłkarzyków;

• pakiet opieki medycznej (dla Ciebie i Twoich najbliższych);

• ubezpieczenie na życie;

• platforma kafeteryjna (bony na zakupy, zniżki na bilety);

• dopłata do karty MultiSport;

• możliwości dofinansowania szkoleń;

• bardzo przyjemne środowisko pracy;

• wyjazdy integracyjne, sekcje sportowe i imprezy firmowe;

• a do tego warsztaty i półkolonie dla dzieci, a także pikniki rodzinne.

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Wyższego wykształcenia (telekomunikacja/informatyka/elektronika, itp.)

• Znajomości metodologii badawczej;

• Doświadczenia z wirtualizacją serwerów/protokołami sieciowymi;

• Znajomości konfiguracji sieci routerów/switchy;

• Dokładności i dbałości o szczegóły;

• Chęci do pracy w międzynarodowym zespole;

• Swobodnego komunikowania się w j. angielskim.

Świetnie byłoby jeśli dodatkowo Twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje tematykę związaną z systemami telekomunikacji (TETRA/APCO25/GSM/UMTS/LTE) lub systemami radiokomunikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media