INŻYNIER TESTÓW AUTOMATYCZNYCH

Core Services Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house'y.

Obecnie na potrzeby projektu dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

• Projektowanie i optymalizowanie skryptów testów automatycznych.

• Projektowanie środowiska testów automatycznych.

• Analizowanie wyników przeprowadzonych testów, optymalizowanie procesu, zarządzanie i przygotowanie danych testowych.

• Rozbudowa testów automatycznych w istniejących systemach informatycznych.

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Znajomość frameworka Selenium.

• Znajomość języka JAVA.

• Mile widziana znajomość HTML, CSS, Java Script.

• Mile widziana znajomość narzędzi JMeter lub HP LoadRunner.

OFERTA:

• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii.

• Długoterminową współpracę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.

• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).

• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.