Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy producent lekkich konstrukcji stalowych z siedzibą w Sokołowie Podlaskim poszukuje osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Technologiczno-Konstrukcyjnych

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Zadaniem zatrudnionej osoby będzie opracowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej na potrzeby działu bezpośredniej produkcji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej
  • dobra znajomość rysunku technicznego podstawowego i złożeniowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu AutoCad, Solidworks
  • mile widziana umiejętność projektowania oprzyrządowania produkcyjnego

Wskazane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Pracodawca oferuje:

  • samodzielność i atrakcyjne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem lekkich konstrukcji stalowych i aluminio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości