Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Inżynieringu w RYBNIKU poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko:

INŻYNIER SYSTEMU

Miejsce pracy: Rybnik

Obszar odpowiedzialności inżyniera systemu to:

  • główny kontakt z klientem (OEM) w zakresie wszystkich zagadnień technicznych
  • prowadzenie projektów układów wydechowych od strony technicznej zgodnie z wymaganiami klienta,
  • rozwój i walidacja produktu,
  • zlecanie i koordynacja obliczeń, symulacji, pomiarów, testów jak również późniejsza analiza otrzymanych
  • wyników i ich implementacja do projektu
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • terminowa realizacja harmonogramu projektu
  • zapewnienie zgodności prototypów z aktualnym stanem rozwoju produktu w zakresie jakości i konstrukcji
  • wdrażanie zmian technicznych również po rozpoczęciu produkcji seryjnej

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki, budowy maszyn lub pokrewnych kierunków technicznych
  • doświadczenie na tym samym bądź podobnym stanowisku; dużym atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej
  • wiedza dotycząca zagadnień technicznych (mechanika, wytrzymałość zmęczeniowa, podstawy teorii drgań, materiały)
  • zdolność do szerokiej analizy problemów technicznych
  • dobra znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie konstrukcyjne
  • ogólna znajomość procesów produkcyjnych
  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, elastyczność
  • umiejętność negocjacji
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • praca w międzynarodowym i dynamicznym zespole
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: