Inżynier Systemu/Inżynier ds. Uruchomień

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego Klienta, znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Systemu/Inżynier ds. UruchomieńMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Instalacje i uruchamianie urządzeń i instalacji niskoprądowych (SSP, DSO, SKD, SSWiN, CCTV)
  • Usuwanie awarii i usterek dotyczących instalacji niskoprądowych, zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu producenta
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu uruchamianych systemów (obsługa, eksploatacja)
  • Tworzenie raportów ze zleconych prac, wg standardów obowiązujących w firmie
  • Nadzorowanie pracy firm zewnętrznych/firm podwykonawczych podczas zleconych prac
  • Rekrutacje oraz ocena pracy firm podwykonawczych, w ramach współpracy przy realizacji zleceń serwisowych
  • Negocjacje cen za usługi z firmami podwykonawczymi
  • Monitorowanie i inwentaryzowanie stanów magazynowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych w ramach prowadzonych projektów, zgłaszanie potrzeb zakupu do przełożonego.
  • Proponowanie korzystnych rozwiązań dotyczących obsługi instalacji niskoprądowych, mających na celu poprawę efektywności i rentowności w firmie
  • Wsparcie merytoryczne pracowników firmy w zakresie instalacji niskoprądowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w uruchamianiu i serwisie systemów budynkowych (np. SSP, DSO, CCTV, SSWiN, SKD)
  • Znajomosć systemów pożarowych firmy BOSCH
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP E,D 1kV
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego – mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer przenośny oraz telefon komórkowy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w zespole profesjonalistów
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.