Inżynier Systemowy

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, wdrażanie i administracja środowisk u naszych klientów
  • Zakres administracji obejmuje konfigurację i utrzymanie różnych usług i środowisk opartych na systemach operacyjnych Windows i Linux
  • Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności

Wymagania:

  • znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NetApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup)
  • znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer
  • bardzo dobra znajomość działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych, m.in: routing (w tym dynamiczny), switching, VPN, VLAN, STP, 802.1X, itp.
  • doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM, WAF, LB),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i realizacji założonych projektów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • chęć ciągłego doskonalenia umiejętności

Oferujemy:

  • ciekawe projekty,
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • otwartość na Twoje pomysły,
  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,
  • dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.