Senoplast Polska Sp. z o.o.

INŻYNIER SYSTEMOWY IT

Od: Senoplast Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Austria

Jesteśmy ogólnoświatową firmą przemysłową odnoszącą sukcesy w branży tworzyw sztucznych i szukamy zaangażowanej osoby na stanowisko

INŻYNIER SYSTEMOWY IT (m/f),

gotowej jak najszybciej podjąć współpracę w naszej głównej siedzibie w Piesendorf, sercu Europejskiego Regionu sportowego Zell am See – Kaprun w Austrii.

Twoje główne zadania:

  • Instalacja, wdrożenie i konserwacja otoczenia informatycznego, w tym oprogramowania i sprzętu komputerowego (serwer/ klient / aplikacje mobilne)
  • Wsparcie procesu działania aktywnych elementów sieciowych
  • Wsparcie zabezpieczenia systemu i bezpieczeństwa jego funkcjonowania dzięki zastosowaniu zasobów IT
  • Administrowanie i zarządzanie Active Directory i Group Policies
  • Pomoc pracownikom w ramach zadań dotyczących aplikacji i szkoleń
  • Obsługa urządzeń i terminali VoIP

Twój profil:

  • Ukończone studia na kierunku odpowiednim do stanowiska
  • Zdolności organizacyjne, myślenie analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zainteresowania techniczne, stała gotowość do nauki
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność łatwego tłumaczenia złożonych problemów
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w systemach Windows (Server 2008, 2012, 2016 / Client XP – Win 10)
  • Kilkuletnie doświadczenie z systemami Linux, przede wszystkim SUSE Enterprise (Server)
  • Obsługa i wsparcie backup’ów systemów fizycznych i wirtualnych za pomocą IBM Spectrum Protect, Veeam, Symantec, etc.
  • Miłe widziana znajomość VMware ESXi, Netzwerk, NAS-Sytemen, Lotus Notes oraz SAP, jednak nie jest warunkiem koniecznym
  • Dobra znajomość j. niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie

Jeśli podejmiesz to ekscytujące i wymagające wyzwanie, oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio do Twoich indywidualnych kwalifikacji i doświadczenia, jednak co najmniej na poziomie 42 000 EUR, - (brutto / rok).

Jeśli interesuje Cię to wyzwanie i chcesz przeprowadzić się do Austrii – przyślij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne, CV ze zdjęciem, podaj swoje oczekiwania płacowe oraz najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy,