Inżynier Systemów Sterowania

Sii Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Gdańsk
Zadania
• Tworzenie oprogramowania na sterowniki PLC
• Tworzenie aplikacji SCADA i HMI
• Rozruch instalacji automatyki
• Podróże służbowe związane z uruchomieniami

Pożądany profil
• Umiejętność programowania sterowników PLC (Schneider, Siemens)
• Znajomość instalacji elektryki i automatyki okrętowej
• Znajomość zagadnień pneumatyki i hydrauliki
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (elektryczną, pneumatyczną, hydrauliczną)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do odbywania podróży służbowych
• Doświadczenie w uruchamianiu instalacji scrubberów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
• Możliwości rozwoju poprzez zmiany projektów, technologii, branż
• Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe
• Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych dla Ciebie i Twojej rodziny
• Pakiet relokacyjny dla osób spoza Gdańska
• Stabilne zatrudnienie w Najlepszym Miejscu Pracy IT w Polsce!
• Doskonałą atmosferę pracy
• Jeśli chcesz obejrzeć nasze biuro kliknij w link:

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-gdansk@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie