Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier SQA

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów dla nowych uruchomień produktów, ich modyfikacji i produkcji
  • Sprawdzanie jakości produkowanych komponentów i inicjowanie działań jakość
  • Zarządzanie procesami reklamacji dostawców
  • Prowadzenie audytów procesu u dostawców jakościowych
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów produktów
  • Współpraca z inżynierami procesu i inżynierami jakości w zakresie komponentów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z jakością)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • Znajomość normy jakości VDA 6.3 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacjęPraktyczna znajomość narzędzia jakościowych: APQP, PPAP, MSA, CP, SPC, 8D będzie wartością dodaną
  • Znajomość wymagań ISO 9001 i / lub IATF 16949
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z ekspertami i nowoczesnymi technologiami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach rekreacyjnych w Polsce, dofinansowanie do wakacji, ZFSS)
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

Numer referencyjny: PS/SQA/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.