Opis stanowiska pracy

Headhunters Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132. Dla naszego Klienta - firmy współpracującej z wiodącymi na rynku firmami z branży elektroniki i automatyki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z istniejącymi
• Doradztwo techniczne i produktowe - branża podzespołów elektronicznych
• Realizacja planu sprzedaży
• Badanie i analiza rynku w zakresie potrzeb klientów
• Ewidencjonowanie i raportowanie realizowanych zadań

Wymagania

• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Wykształcenie techniczne
• Czynne prawo jazdy
• Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
• Minimum 3 lata praktyki zawodowej

Klient oferuje:
• Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość doskonalenia zawodowego (kursy, szkolenia - w tym zagraniczne)
• Dobrą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi