Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Międzyrzeczu, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

inżynier sprzedaży

Nr ref.: 38275
Praca stała
Lokalizacja: woj. lubuskie

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie i koordynowanie sprzedaży w rejonie
  • przygotowywanie ofert oraz kalkulacji
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • działania zgodne z polityką sprzedaży

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze B2B
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office, Power Point
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • nastawienie na klienta
  • samodzielność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)