Inżynier Sprzedaży

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent aparatury łączeniowej, komponentów dla automatyki i elektrotechniki

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Współpraca z klientami na podległym terenie,
  • Realizacja budżetu sprzedaży,
  • Opieka nad obecnymi klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń,
  • Negocjacja i ustalanie warunków handlowych,
  • Planowanie działań i raportowanie wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży dóbr technicznych i rozwiązań dedykowanych do przemysłu,
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych z klientem,
  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą elektrotechniczną niskiego napięcia w tym z automatyką
  • Znajomość języka angielskiego  –dodatkowy atut
  • Znajomość programów MS Office, CRM

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, system premiowy.
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW,
  • Liczne szkolenia produktowe.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.