Inżynier Sprzedaży

JOBME S.A.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

- Realizację założonych celów sprzedażowych w powierzonym regionie
- Rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań
- Przygotowanie ofert "szytych na miarę" dla Klientów

Klient oferuje:

- Pracę w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- Samodzielność na stanowisku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od sprzedaży,
- Niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon, samochód osobowy,
- Szkolenia wdrożeniowe w tym zagraniczne
- W razie potrzeby pomoc w relokacji

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wyższego wykształcenia lub studenta studiów inżynierskich- preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, pneumatyka, hydraulika siłowa, systemy sterowania itp.- warunek konieczny
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów technicznych
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomości MS Office,
- Znajomości pojęć z zakresu hydrauliki siłowej
- Dobrej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi