Inżynier Sprzedaży

SPRING PROFESSIONAL

Poznań, wielkopolskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
· Obsługa klientów na rynku Polskim ( cała Polska)
· Sprzedaż systemów i produktów
· Przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno-cenowych
· Analiza i ocena ryzyka ofert oraz projektów
· Obsługa klienta w trakcie przygotowywania optymalnych rozwiązań dla klienta
· Współpraca z innymi działami firmy w celu opracowania oferty
· Poszukiwanie nowych rozwiązań i kreatywne podejście do problemów
· Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych

Wymagania:
· Wykształcenie wyższe techniczne-mechaniczne
· Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w segmentach FMCG, Automotive, Pharma
· Umiejętności sprzedażowe
· Komunikatywność
· Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych
· Min. 4 lata doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej, mile widziane w branży FMCG, produkcji maszyn
· Umiejętność terminowego przygotowywania ofert
· Umiejętność sporządzania wycen kosztowych i analizy technicznej rozwiązania
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
· Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
· Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
· Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
· Kreatywność, elastyczność, inicjatywa
· Umiejętności negocjacyjne
· Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
· Atrakcyjny program szkoleń
· Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
· Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
· Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
· Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy