Inżynier Sprzedaży

Agencja Headhunters

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10079
Dla naszego Klienta, producenta komponentów pneumatyki przemysłowej , poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
• Opiekę nad Klientami firmy z regionu
• Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z Klientami
• Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej
• Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów

Wymagania

Wymagania podstawowe:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Szeroko rozumiana wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
• Dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji
• Entuzjazm i silna motywacja do pracy
• Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
• Znajomość układów i elementów pneumatyki
• Znajomość SAP R3
• Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Szkolenia produktowe i techniczne
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów
• Przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management