Przedstawiciel handlowy

GD Profesja s.c.

Łódź, łódzkie

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Łódź

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej.

Naszym Klientem jest renomowana Firma produkcyjno-handlowa z branży motoryzacyjnej, stawiająca na innowacyjność i rozwój swoich produktów w kraju i za granicą.

Zakres Obowiązków
obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów z terenu województwa łódzkiego,
realizowanie celów sprzedażowych,
monitorowanie rynku,
dbanie o wizerunek firmy,

wykształcenie min. średnie kierunkowe, np. mechanik samochodowy,
min. 3 letnie doświadczenie handlowe w branży motoryzacyjnej,
doskonała znajomość branży motoryzacyjnej i rynku lokalnego,
mile widziana wiedza techniczna z zakresu samochodowych instalacji gazowych,
umiejętność pracy w zespole,
uczciwość, rzetelność, przedsiębiorczość

Oferujemy

pracę w dynamicznym zespole handlowym,
możliwość rozwoju,
niezbędne narzędzia i urządzenia do wykonywania pracy,