Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na danym rejonie,
  • Doradztwo techniczno-handlowe oraz dobór oferty do potrzeb Klienta,
  • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika lub automatyka,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży przemysłowej oraz zagadnień z dziedziny budowy maszyn,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikacje,
  • Gotowość do podjęcia pracy mobilnej,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie w przedziale 4 000 - 6 000 PLN brutto/miesięcznie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoba kontaktowa:

Klaudia Szpila

Nr telefonu: 12 375 14 08

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi