Inżynier Sprzedaży

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy materiałów i technologii związanych z branżą aluminium i metali lekkich poszukujemy:

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy (producenci aluminium, metali lekkich, odlewnie);
  • Wprowadzenie nowej marki na polski rynek (głównie Polska południowa);
  • Doradztwo techniczne dla klientów w zakresie produktów: odżużlacze, powłoki ochronne do rynien spustowych i innych, dodatki redukujące sód i wapń w stopach, topniki o sole;
  • Negocjacje i ustalanie warunków handlowych;
  • Planowanie działań i raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów z branży aluminium (min. 2 lata);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z podobnymi produktami;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych (mile widziana);
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność w działaniu (praca w trybie home office).

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Szkolenia branżowe;
  • Praca w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie;
  • Wpływ na politykę sprzedaży firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.