Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta rodzinnej firmy działającej od ponad 30 lat na terenie południa Polski wraz z rozwojem poszukujemy:
INŻYNIERÓW SPRZEDAŻY

• Rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi partnerami oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
• Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez budowanie długoterminowych relacji z klientami, w tym także przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych poziomach biznesu
• Współudział w budowaniu marki na rynku realizowany poprzez wizyty u klientów, udział w targach branżowych i innych wydarzeniach
• Monitorowanie trendów i analiza konkurencji
• Bieżące raportowanie swojej pracy do przełożonego

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych w segmencie B2B
• wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie automatyki przemysłowej, mechaniki, budowy maszyn)
• samodzielność w działaniu
• otwartość i komunikatywność
• doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i prowadzeniu negocjacji handlowych
• biegła obsługa pakietu Microsoft Office
• prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Prezentacja firmy

4change akademia biznesu zajmuje się procesami rekrutacyjnymi głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące okresu próbnego, potem czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uzależnione od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie