Inżynier sprzedaży

4deal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi partnerami oraz pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
• Odpowiedzialność za rozwój biznesu w powierzonym sektorze rynku
• Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez budowanie długoterminowych relacji z klientami, w tym także przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych poziomach biznesu
• Współudział w budowaniu marki na rynku realizowany poprzez wizyty u klientów, udział w targach branżowych i innych wydarzeniach
• Monitorowanie trendów i analiza konkurencji
• Bieżące raportowanie swojej pracy do przełożonego

Oferujemy

• Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej ze stabilną pozycja na rynku od ponad 30 lat
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię motywacyjną adekwatną do osiąganych celów

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych w segmencie B2B
• Znajomość elementów hydrauliki siłowej potwierdzona doświadczeniem zawodowym
• Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie automatyki przemysłowej, mechaniki, robotyki, budowy maszyn)
• Samodzielność w działaniu
• Otwartość i komunikatywność
• Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i prowadzeniu negocjacji handlowych
• Biegła obsługa pakietu Microsoft Office
• Prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Prezentacja firmy

4change akademia biznesu zajmuje się wsparciem w obszarze rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Samochód służbowy, komputer, telefon
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria