Inżynier sprzedaży

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, jednego z największych producentów maszyn przemysłowych , w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżyniera sprzedaży
Zakres obowiązków
- utrzymywanie kontaktów z klientami
- doradztwo techniczne
- sporządzanie ofert
- negocjowanie umów
Nasz klient oferuje
- umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje
- samochód służbowy
- szkolenia w kraju i za granicą

Wymagania

Wymagania
- wyższe wykształcenie techniczne (budowa maszyn, automatyka)
- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych
- umiejętności interpersonalne
- kreatywność i samodzielność
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych i znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi