Dla naszego Klienta z branży automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier sprzedaży

Nr ref.: 38296
Praca stała
Lokalizacja: Katowice - Śląsk, Opolszczyzna

Zakres obowiązków:

Bieżąca analiza i raportowanie danych z przydzielonego rynku / segmentu docelowego w zakresie:
- analizy konkurencji w obszarze sprzedaży
- analiza klientów w obszarze sprzedaży
- analizy potrzeb każdego klienta docelowego
- analizy dostawców do tego samego klienta
- analizy korzyści wnoszonych ze sprzedażą do każdego klienta
- analizy cenowej oferty własnej i konkurencji
- prioretyzacja szans i możliwości
Realizacja celów sprzedażowych – zwiększanie wolumenu sprzedażowego na przydzielonym rynku, poprzez:
- opracowywanie i składanie kompletnych ofert techniczno-handlowych
- doradztwo techniczno-handlowe w zakresie ofertowanych rozwiązań
- prowadzenie negocjacji handlowych
Kompletacja danych o klientach i kontrahentach (wprowadzanie danych do systemu CRM)
Budowanie trwałych relacji z Klientami

Oczekiwania:
  • wykształcenie - wyższe techniczne (automatyka, elektronika, elektrotechninka lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży automatyki przemysłowej specjalizującej się w rozwiązaniach z zastosowaniem napędów elektrycznych
  • dobra znajomość zagadnień związanych z rozwiązaniami systemów sterowania opartych o platformy PLC, wizualizacje SCADA, systemy DRIVE MOTION
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w terenie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość Ms office
  • dobra samoorganizacja, kultura osobista, samodzielność, odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do osiągania celów

Oferta:
  • pracę w polskiej firmie inżynieryjnej z wieloletnimi tradycjami
  • pracę w firmie otwartej na młodych, ambitnych i kreatywnych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)