Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert cenowych dla klientów
  • Opracowywanie wstępnych procesów technologicznych i analiz wykonywanych części
  • Bieżąca współpraca z klientami firmy
  • Spotkania z klientami
  • Koordynacja prac związanych z nowymi uruchomieniami
  • Wprowadzanie nowych projektów do uruchomienia
  • Zapewnianie przepływu informacji w ramach prowadzonych projektów pomiędzy firmą a klientem
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie: - 1 rok
  • Minimalne wykształcenie: wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office

Miejsce pracy: Kalisz

Branża: Produkcja

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Godziny pracy: 8.00 do 16.00

Prezentacja firmy

BUNDY REFRIGERATION<br/><br/>is a world leader in the design, manufactu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria