Opis stanowiska pracy

Od ponad 140 lat Voith wyznacza standardy na rynkach energetycznych, papierniczych, surowców oraz automotive. W 50 lokalizacjach na całym świecie zatrudniamy ponad 40 000 pracowników z rocznym dochodem powyżej 5,6 bilionów €. Jesteśmy jedną z największych firm rodzinnych w Europie.

Jako część koncernu Voith Industrial Services świadczy usługi na rzecz przemysłu motoryzacyjnego takie jak utrzymanie ruchu, budowa, modernizacje i relokacje maszyn oraz linii produkcyjnych, czyszczenie techniczne, czyszczenie bieżące obiektów, logistyka wewnątrzzakładowa.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Inżynier sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert pod katem technicznym i handlowym
  • Współpraca z klientami oraz partnerami firmy pod kątem doradztwa technicznego
  • Tworzenie raportów oraz analiz.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV

Prezentacja firmy

Voith Industrial Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis