Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest organizacja z wieloletnią tradycja, zajmującą się produkcją i dystrybucją dóbr przemysłowych, przez lata rozwijająca swoje produkty, dbająca o najwyższą jakość technologiczną towarów oraz wysoką jakość obsługi klienta. Obecnie, do działu zajmującego się sprzedażą uszczelnień przemysłowych, poszukujemy, na region Polski Północnej, pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Inżynier odpowiedzialny będzie za rozwijanie sprzedaży produktów podległym regionie, poprzez kontakty z firmami przemysłowymi (produkcja, utrzymanie ruchu), doradztwo techniczne, budowanie relacji z klientami, kontakty z dostawcą komponentów w zakresie doboru i modyfikacji oferty dedykowanej klientom.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, szkolenia, pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, w relacji B2B
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, nastawienie na cele
  • prawo jazdy kat. B i znajomość pakietu Office

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Sprzedaż - Account Management