Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży pneumatycznej, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Główne obowiązki na stanowisku:
- Doradztwo, sprzedaż i promocja produktów znajdujących się w ofercie firmy.
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami.
- Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez skuteczną realizację zamówień.
- Systematyczne raportowanie swojej pracy.
- Wzmocnienie pozycji i rozpoznawalności firmy.

Kluczowe kompetencje:
- Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa, mechanika, robotyka lub budowa maszyn).
- Znajomość biurowych narzędzi informatycznych.
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
- Znajomość branży pneumatyki siłowej.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziani absolwenci.

Pracodawca oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
- Pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.