Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, firmy z branży obróbki metalu, poszukuje kandydatów do współpracy jako:

Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Zakres działania: Cała Polska

Zadania:
- pozyskiwanie i obsługa klientów,
- przygotowywanie oraz negocjowanie ofert,
- realizacja planów sprzedażowych,
- tworzenie zestawień na potrzeby firmy,
- sporządzanie budżetów sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie w sektorze w sektorze komponentów do AGD,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
- dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
- umiejętność obsługi systemu sprzedażowego, stosowanie strategii marketingowych,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność do podróży służbowych,
- umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon komórkowy,
- interesujące wynagrodzenie plus % od wyników sprzedaży,
- wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM. l. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management